OCHRANA TEXTILU A KŮŽE

Ochranu povrchů provádíme za pomocí kvalitních nanotechnologických přípravků, ty zabraňují usazování špíny, částečně zabraňují oděru a zpomalují stárnutí povrchů. Přípravky které aplikujeme na ochranu povrchu mají dlouhou životnost. Takto ošetřujeme textilii, kůži, koženku.

IMPREGNACE TEXTILU

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO

50,-Kč

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

VÝSUVNÉ LŮŽKO

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

TABURET

KŘESLO

od 99,-Kč

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

89,-Kč

39,-Kč

30,-Kč

od 89,-Kč

od 30,-Kč

od 50,-Kč

KOBEREC (1m²)

79,-Kč

Impregnaci textile provádíme nanotechnologickým prostředkem, který slouží k ochraně. Nanočástice snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, tudíž odolávají vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek. Veškeré kapaliny vlivem vodě odpudivého efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou.

Textil je kapitola sama o sobě. Textil má úplně jinou filosofii ošetření, poněvadž jeho struktura je velmi jemná. Vlákna textilu trpí dle složení také UV zářením (především umělá vlákna), vnikají do jeho struktury nečistoty, mastnoty i kapaliny a mohou způsobovat trvalé fleky. Mnoho textilních výrobků, například potahy pevně přichycené k nábytku nelze prát, pouze čistit.

IMPREGNACE KŮŽE A KOŽENKY

79,-Kč

od 50,-Kč

od 30,-Kč

od 79,-Kč

30,-Kč

30,-Kč

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

129,-Kč

KŘESLO

od 99,-Kč

TABURET

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

VÝSUVNÉ LŮŽKO

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO

50,-Kč

30,-Kč

30,-Kč

od 79,-Kč

od 40,-Kč

od 50,-Kč

Impregnace kůže a koženky je preventivním opatřením, díky kterému bude váš nábytek dlouho fit. Přípravky na impregnaci ochrání proti mastnotě, vodě a dalšímu běžnému znečištění. Naše přípravky si poradí i s drobnými škrábanci a prasklinami, které z povrchu kůže odstraní, a zabrání vzniku dalších prasklin. Neriskujte poničení drahého nábytku používáním alternativních čistících prostředků, nedejte na babské rady, ale využijte našich služeb.

Kůže trpí především vysycháním, a to jak působením UV záření, tak čisticích prostředků, které následně způsobí odření, praskání a ztrátu barvy, do kůže mohou vnikat mastnoty, nečistoty (i v kombinaci) a můžou tak vznikat trvalé fleky.

© 2018 STÁLÁ ČISTOTA.