top of page

OCHRANA TEXTILU A KŮŽE

Ochranu povrchů provádíme za pomocí kvalitních nanotechnologických přípravků, ty zabraňují usazování špíny, částečně zabraňují oděru a zpomalují stárnutí povrchů. Přípravky které aplikujeme na ochranu povrchu mají dlouhou životnost. Takto ošetřujeme textilii, kůži, koženku.

Rezervovat termín

Cena impregnace obsahuje:

  • dopravu na místo (po Brně nebo do 10 km zdarma, jinak 10 Kč/km)

  • profesionální impregnaci

  • úklid při odchodu

  • garanci kvalitně odvedené práce k spokojenosti zákazníka.

Minimální hodnota zakázky v pracovní dny je 790Kč o víkendu 1490Kč.

Provádíme individuální kalkulaci ceny při větším množství.​

CENÍK IMPREGNACE KOBERCŮ LÁTKOVÉHO I KOŽENÉHO ČALOUNĚNÍ:

IMPREGNACE TEXTILU

TABURET

KŘESLO

od 149Kč

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

149Kč

od 79Kč

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

od 49Kč

KUCHYŇSKÁ, KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

69Kč

VÝSUVNÉ LŮŽKO

od 149Kč

KOBEREC (1m²)

149Kč

Impregnaci textile provádíme nanotechnologickým prostředkem, který slouží k ochraně. Nanočástice snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, tudíž odolávají vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek. Veškeré kapaliny vlivem vodě odpudivého efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou.

Textil je kapitola sama o sobě. Textil má úplně jinou filosofii ošetření, poněvadž jeho struktura je velmi jemná. Vlákna textilu trpí dle složení také UV zářením (především umělá vlákna), vnikají do jeho struktury nečistoty, mastnoty i kapaliny a mohou způsobovat trvalé fleky. Mnoho textilních výrobků, například potahy pevně přichycené k nábytku nelze prát, pouze čistit.

Rezervovat termín

IMPREGNACE KŮŽE A KOŽENKY

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

199Kč

KŘESLO

od 199Kč

TABURET

od 79Kč

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

od 49Kč

VÝSUVNÉ LŮŽKO

od 149Kč

KUCHYŇSKÁ, KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

79Kč

Impregnace kůže a koženky je preventivním opatřením, díky kterému bude váš nábytek dlouho fit. Přípravky na impregnaci ochrání proti mastnotě, vodě a dalšímu běžnému znečištění. Naše přípravky si poradí i s drobnými škrábanci a prasklinami, které z povrchu kůže odstraní, a zabrání vzniku dalších prasklin. Neriskujte poničení drahého nábytku používáním alternativních čistících prostředků, nedejte na babské rady, ale využijte našich služeb.

Kůže trpí především vysycháním, a to jak působením UV záření, tak čisticích prostředků, které následně způsobí odření, praskání a ztrátu barvy, do kůže mohou vnikat mastnoty, nečistoty (i v kombinaci) a můžou tak vznikat trvalé fleky.

 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

bottom of page