OCHRANA TEXTILU A KŮŽE

Ochranu povrchů provádíme za pomocí kvalitních nanotechnologických přípravků, ty zabraňují usazování špíny, částečně zabraňují oděru a zpomalují stárnutí povrchů. Přípravky které aplikujeme na ochranu povrchu mají dlouhou životnost. Takto ošetřujeme textilii, kůži, koženku.

IMPREGNACE TEXTILU

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO

50Kč

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

VÝSUVNÉ LŮŽKO

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

TABURET

KŘESLO

od 99Kč

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

89Kč

39Kč

30Kč

od 89Kč

od 30Kč

od 50Kč

KOBEREC (1m²)

79Kč

Impregnaci textile provádíme nanotechnologickým prostředkem, který slouží k ochraně. Nanočástice snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, tudíž odolávají vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek. Veškeré kapaliny vlivem vodě odpudivého efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou.

Textil je kapitola sama o sobě. Textil má úplně jinou filosofii ošetření, poněvadž jeho struktura je velmi jemná. Vlákna textilu trpí dle složení také UV zářením (především umělá vlákna), vnikají do jeho struktury nečistoty, mastnoty i kapaliny a mohou způsobovat trvalé fleky. Mnoho textilních výrobků, například potahy pevně přichycené k nábytku nelze prát, pouze čistit.

IMPREGNACE KŮŽE A KOŽENKY

79,-Kč

od 50,-Kč

od 30,-Kč

od 79,-Kč

30,-Kč

30,-Kč

SEDACÍ SOUPRAVA (SEDACÍ MÍSTO)

129Kč

KŘESLO

od 99Kč

TABURET

SEDAČKOVÝ POLŠTÁŘ

VÝSUVNÉ LŮŽKO

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO

50Kč

30Kč

30Kč

od 79Kč

od 40Kč

od 50Kč

Impregnace kůže a koženky je preventivním opatřením, díky kterému bude váš nábytek dlouho fit. Přípravky na impregnaci ochrání proti mastnotě, vodě a dalšímu běžnému znečištění. Naše přípravky si poradí i s drobnými škrábanci a prasklinami, které z povrchu kůže odstraní, a zabrání vzniku dalších prasklin. Neriskujte poničení drahého nábytku používáním alternativních čistících prostředků, nedejte na babské rady, ale využijte našich služeb.

Kůže trpí především vysycháním, a to jak působením UV záření, tak čisticích prostředků, které následně způsobí odření, praskání a ztrátu barvy, do kůže mohou vnikat mastnoty, nečistoty (i v kombinaci) a můžou tak vznikat trvalé fleky.