ČIŠTĚNÍ  KOBERCŮ

Naše firma nabízí čištění koberců z jakéhokoli materiálu. Přijedeme k vám domů či do vaší firmy a vaše koberce profesionálně vyčistíme za použití moderních technologií. Ať už potřebujete vyčistit koberce v domácnosti či v komerčních prostorech, u nás si můžete být jistí kvalitou odvedené práce.

Je ve vaší firmě přes den příliš shon a na vyčištění koberců není prostor ani čas? Nevadí! Naše služby můžete využít i v nočních hodinách. Ráno vaše noha spočine na perfektně vyčištěném koberci.

 

S vyčištěnými koberci bude váš byt nebo kancelář konečně skutečně čistá. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si vyčištění vašich koberců již dnes!

KOBEREC - KRÁTKÝ VLAS

25Kč/m²

KOBEREC - DLOUHÝ VLAS NAD 1 CM

35Kč/m²

99,-Kč

KUSOVÝ KOBEREC - STŘEDNÍ - KRÁTKÝ VLAS (6 m²)

KUSOVÝ KOBEREC - MALÝ - KRÁTKÝ VLAS DO (3 m²)

199Kč

299Kč

KUSOVÝ KOBEREC - MALÝ - DLOUHÝ VLAS DO (3 m²)

299Kč

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA SILNÉ ZNEČIŠTĚNÍ

KUSOVÝ KOBEREC - STŘEDNÍ - DLOUHÝ VLAS DO (6 m²)

399Kč

5-20Kč/m²

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA ODSTRANĚNÍ FYZIOLOGICKÉHO ZÁPACHU - DESINFEKCE

10Kč/m²

DOPLNĚNÍ CENÍKU

  • minimální hodnota zakázky činí 490 Kč v pracovní dny a 999 Kč o víkendech

    v případě zakázky v Brně či jejím blízkém okolí nabízíme dopravu k vám zdarma, doprava do vzdálenějších destinací je zpoplatněna částkou 9 Kč / km

  • v případě čistění koberců o velikosti nad 50 m² cenu kalkulujeme individuálně

V ceně je kromě dopravy na místo a samotného čištění zahrnuta i základní desinfekce, provonění vůní, a samozřejmostí je i úklid při odchodu.

 

K čištění koberců využíváme moderní extrakční metody pomocí velmi kvalitních značkových vysavačů Karcher. Při využití vysoce účinných, ale zároveň šetrných saponátů, je zaručeno důkladné vyčištění i těch nejodolnějších nečistot usazených v koberci. Naši pracovníci zbaví vaše koberce skvrn, zvířecích chlupů, hluboko usazeného prachu a v neposlední řadě také roztočů a nepříjemného zápachu.

ČASTÉ DOTAZY

  • JAK ČASTO ČISTIT EXTRAKČNÍ METODOU? Extrakční metodou doporučujeme čistit běžně namáhané bytové koberce 1x až 2x ročně. V případě zátěžových koberců a koberců v kancelářích je vhodné čištění provádět 2x až 3x do roka. Prostory využívané dětmi (jako jsou například mateřské školy), nebo prostory obývané alergiky či astmatiky, a v domácnostech, která obývají též zvířata doporučujeme provádět čištění koberců minimálně 3x ročně.

  • PRO KTERÉ TYPY KOBERCŮ JE EXTRAKČNÍ METODA VHODNÁ? Extrakční metoda je vhodná pro většinu typů koberců s rozličnými materiály. Pro úspěšné a bezpečné vyčištění je však důležitá barevná stálost a voděodolnost čištěného koberce. Čištění je omezeno například v případě, že čištěný koberec je lepený za pomocí vodou rozpustných lepidel.

  • JAKÝ JE PRINCIP EXTRAKČNÍ METODY ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ? Princip čištění extrakční metodou spočívá v tlakovém vstřikování čistícího roztoku hluboko do vláken koberce pomocí tlakového čerpadla a trysek. Roztok napomáhá k rozpuštění nečistot. Tyto rozpuštěné nečistoty jsou poté odsáty hubicí do sběrné nádoby. 

  • JSOU KOBERCE PO ČIŠTĚNÍ MOKRÉ? Po čištění extrakční metodou koberce nezůstávají mokré, jelikož vysoce výkonný extraktor důkladně odsaje čistící roztok z čištěné plochy. I přesto je nutné čištěnou plochu nechat vyschnout, jelikož určité procento vlhosti v koberci po vyčištění zůstává. Doba vysychání je závislá na typu koberce a na materiálu, ze kterého je vyrobený. Tato doba se též odvíjí od délky vlasu koberce a závisí též na teplotě a vlhkosti v místnosti a na schopnosti odvětrávání prostoru. Přibližná doba vysychání se pohybuje mezi 5 - 10 hodinami.