top of page

ČIŠTĚNÍ  KOBERCŮ

Naše firma nabízí čištění koberců z jakéhokoli materiálu. Přijedeme k vám domů či do vaší firmy a vaše koberce profesionálně vyčistíme za použití moderních technologií. Ať už potřebujete vyčistit koberce v domácnosti či v komerčních prostorech, u nás si můžete být jistí kvalitou odvedené práce.

Je ve vaší firmě přes den příliš shon a na vyčištění koberců není prostor ani čas? Nevadí! Naše služby můžete využít i v nočních hodinách. Ráno vaše noha spočine na perfektně vyčištěném koberci.

Rezervovat termín

 

S vyčištěnými koberci bude váš byt nebo kancelář konečně skutečně čistá. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si vyčištění vašich koberců již dnes!

Cena čištění obsahuje:

  • dopravu na místo (po Brně nebo do 10 km zdarma, jinak 10 Kč/km)

  • profesionální čištění koberců extraktorem, kartáčování, odstranění skvrndezinfekci vůní 

  • úklid při odchodu

  • garanci kvalitně odvedené práce k spokojenosti zákazníka.

Doba čištění je individuální záleží na velikosti prostoru a znečištění a také množství překážek.

Minimální hodnota zakázky v pracovní dny je 790Kč o víkendu 1490Kč.

Pro vetší plochy a koberce s delším vlasem (mimo kusové) provádíme individuální kalkulaci.​

Ceník čištění zátěžových a bytových koberců v závislosti na ploše:

PLOCHA DO 10

399Kč

PLOCHA DO 20

799Kč

PLOCHA DO 30

1.199Kč

PLOCHA DO 40

1.599Kč

PLOCHA DO 50

1.999Kč

Ceník ručního čištění bytových kusových koberců v závislosti na velikosti:

KUSOVÝ KOBEREC NÍZKÝ VLAS DO 1,5

199Kč

KUSOVÝ KOBEREC VYSOKÝ VLAS DO 1,5

299Kč

KUSOVÝ KOBEREC NÍZKÝ VLAS DO 3

399Kč

KUSOVÝ KOBEREC VYSOKÝ VLAS DO 3

499Kč

KUSOVÝ KOBEREC NÍZKÝ VLAS DO 6

699Kč

KUSOVÝ KOBEREC VYSOKÝ VLAS DO 6

999Kč

KUSOVÝ KOBEREC NÍZKÝ VLAS DO 12

999Kč

KUSOVÝ KOBEREC VYSOKÝ VLAS DO 12

1.199Kč

K čištění koberců využíváme moderní extrakční metody pomocí velmi kvalitních značkových vysavačů a mechanických kartáčů Karcher. Při využití vysoce účinných, ale zároveň šetrných saponátů, je zaručeno důkladné vyčištění i těch nejodolnějších nečistot usazených v koberci. Naši pracovníci zbaví vaše koberce skvrn, zvířecích chlupů, hluboko usazeného prachu a v neposlední řadě také roztočů a nepříjemného zápachu.

Rezervovat termín

ČASTÉ DOTAZY

  • JAK ČASTO ČISTIT EXTRAKČNÍ METODOU? Extrakční metodou doporučujeme čistit běžně namáhané bytové koberce 1x až 2x ročně. V případě zátěžových koberců a koberců v kancelářích je vhodné čištění provádět 2x až 3x do roka. Prostory využívané dětmi (jako jsou například mateřské školy), nebo prostory obývané alergiky či astmatiky, a v domácnostech, která obývají též zvířata doporučujeme provádět čištění koberců minimálně 3x ročně.

  • PRO KTERÉ TYPY KOBERCŮ JE EXTRAKČNÍ METODA VHODNÁ? Extrakční metoda je vhodná pro většinu typů koberců s rozličnými materiály. Pro úspěšné a bezpečné vyčištění je však důležitá barevná stálost a voděodolnost čištěného koberce. Čištění je omezeno například v případě, že čištěný koberec je lepený za pomocí vodou rozpustných lepidel.

  • JAKÝ JE PRINCIP EXTRAKČNÍ METODY ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ? Princip čištění extrakční metodou spočívá v tlakovém vstřikování čistícího roztoku hluboko do vláken koberce pomocí tlakového čerpadla a trysek. Roztok napomáhá k rozpuštění nečistot. Tyto rozpuštěné nečistoty jsou poté odsáty hubicí do sběrné nádoby. 

  • JSOU KOBERCE PO ČIŠTĚNÍ MOKRÉ? Po čištění extrakční metodou koberce nezůstávají mokré, jelikož vysoce výkonný extraktor důkladně odsaje čistící roztok z čištěné plochy. I přesto je nutné čištěnou plochu nechat vyschnout, jelikož určité procento vlhosti v koberci po vyčištění zůstává. Doba vysychání je závislá na typu koberce a na materiálu, ze kterého je vyrobený. Tato doba se též odvíjí od délky vlasu koberce a závisí též na teplotě a vlhkosti v místnosti a na schopnosti odvětrávání prostoru. Přibližná doba vysychání se pohybuje mezi 5 - 10 hodinami.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

bottom of page