top of page

ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ A SEDACÍCH PYTLŮ

Provádíme intenzívní hloubkové čištění židlí  a sedacích pytlů extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna potahu speciální saponát. Ten je účinný vůči rozpouštěné špíně a parazitům, ale šetrný k samotné látce, a to i při aplikaci přípravku na silné znečištění, desinfekci a odstranění zápachu. 

Rezervovat termín

Cena čištění obsahuje:

  • dopravu na místo (po Brně nebo do 10 km zdarma, jinak 10 Kč/km)

  • profesionální čištěnídezinfekci, vůní 

  • úklid při odchodu

  • garanci kvalitně odvedené práce k spokojenosti zákazníka.

 Minimální hodnota zakázky v pracovní dny je 790Kč o víkendu 1490Kč.

Provádíme individuální kalkulaci ceny při větším množství.​

CENÍK ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ A SEDACÍCH PYTLŮ:

SEDACÍ PYTEL (ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI)

od 399Kč

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO (KOLEČKOVÉ)

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE (ZASEDAČKOVÁ)

KUCHYŇSKÁ LAVICE (SEDACÍ MÍSTO)

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

80Kč

149Kč

 80Kč

70Kč

ČIŠTĚNÍ ZBYLÉ ČÁSTI ŽIDLE (PLASTY, KOV, DŘEVO)

45Kč

Čištění sedacích pytlů
Čištění sedacích vaků

Židle, křesla a sedací soupravy i lavice jsou standardním vybavením každého pracoviště či kanceláře, čekárny u lékaře, dopravního prostředku, divadelního sálu či kinosálu, restaurací a dalších zařízení, která se vyznačují zvýšeným pohybem osob. Jsou to tedy i místa typická vysokou koncentrací nečistot, virů, bakterií a roztočů. Ve zvýšené míře zde dochází k ušpinění povrchu sedadla nápoji, potravinami, oleji či jiným typem znečištění. Nikdy nevíme, kdo před námi na čalouněné židli před chvílí seděl a zda po sobě náhodou nezanechal nevítané parazity či kousek špíny. 

V domácnostech sice nepředpokládáme pohyb cizích osob, žádoucí je pouze návštěva vítaných hostů. Ani v takovém případě však nezabráníme postupnému usazování a vsakování nečistot do čalounění, zvláště, obývají-li s námi domov naše malé děti či chlupatí mazlíčci. Navíc bývají stále oblíbenějším a stylovým vybavením dětských pokojů pytle na sezení neboli sedací vaky, které jsou sice maximálně pohodlné a přizpůsobivé lidskému tělu, jakož i vítaným posezením pro neformální návštěvu, jsou ale na druhé straně také v neustálém kontaktu s podlahou a tudíž nejvíce vystavené znečištění. Řešením může být omyvatelná koženka či moderně řečeno ekokůže, ne každému však tento umělý materiál vyhovuje. Praní může být problém vzhledem k velikosti vaku a obavy z protržení. Čištění nábytku určeného k sezení mokrou cestou pomocí hadříku také není nejlepší řešení, zejména vzhledem k delší době schnutí a hrozícímu vzniku skvrn.

Řešením je intenzívní hloubkové čištění židlí  a sedacích pytlů extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna potahu speciální saponát. Saponát je následně důkladně vysát zpět do nádrže vysavače, takže čalounění nezůstane mokré, pouze mírně vlhké, čisté a provoněné, a vysychá dokonale během několika hodin. Nezáleží přitom na tom, jaký typ a materiál čalounění máte – může to být bavlna, vlna, polyester, samet, semiš, plyš či mikroplyš, len a řada dalších.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

bottom of page