ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ A SEDACÍCH PYTLŮ

Provádíme intenzívní hloubkové čištění židlí  a sedacích pytlů extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna potahu speciální saponát. Ten je účinný vůči rozpouštěné špíně a parazitům, ale šetrný k samotné látce, a to i při aplikaci přípravku na silné znečištění, desinfekci a odstranění fyziologického zápachu. 

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA ODSTRANĚNÍ FYZIOLOGICKÉHO ZÁPACHU - DESINFEKCE

od 50Kč

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA SILNÉ ZNEČIŠTĚNÍ

SEDACÍ PYTEL

KANCELÁŘSKÉ KŘESLO

KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

KUCHYŇSKÁ LAVICE (SEDACÍ MÍSTO)

KUCHYŇSKÁ ŽIDLE

50Kč

SEDÁK ŽIDLE

30Kč

od 25Kč

od 99Kč

80Kč

 50Kč

30Kč

DOPLNĚNÍ CENÍKU

  • minimální hodnota zakázky v pracovní dny 490 Kč o víkendu 999 Kč

  • doprava na zakázku po Brně nebo do 10 km zdarma, jinak 9 Kč/km

  • individuální kalkulace ceny při větším množství

V ceně je zahrnuta doprava na místo, čištění, základní desinfekce, provonění vůní, úklid při odchodu.

Židle, křesla a sedací soupravy i lavice jsou standardním vybavením každého pracoviště či kanceláře, čekárny u lékaře, dopravního prostředku, divadelního sálu či kinosálu, restaurací a dalších zařízení, která se vyznačují zvýšeným pohybem osob. Jsou to tedy i místa typická vysokou koncentrací nečistot, virů, bakterií a roztočů. Ve zvýšené míře zde dochází k ušpinění povrchu sedadla nápoji, potravinami, oleji či jiným typem znečištění. Nikdy nevíme, kdo před námi na čalouněné židli před chvílí seděl a zda po sobě náhodou nezanechal nevítané parazity či kousek špíny. 

V domácnostech sice nepředpokládáme pohyb cizích osob, žádoucí je pouze návštěva vítaných hostů. Ani v takovém případě však nezabráníme postupnému usazování a vsakování nečistot do čalounění, zvláště, obývají-li s námi domov naše malé děti či chlupatí mazlíčci. Navíc bývají stále oblíbenějším a stylovým vybavením dětských pokojů pytle na sezení neboli sedací vaky, které jsou sice maximálně pohodlné a přizpůsobivé lidskému tělu, jakož i vítaným posezením pro neformální návštěvu, jsou ale na druhé straně také v neustálém kontaktu s podlahou a tudíž nejvíce vystavené znečištění. Řešením může být omyvatelná koženka či moderně řečeno ekokůže, ne každému však tento umělý materiál vyhovuje. Praní může být problém vzhledem k velikosti vaku a obavy z protržení. Čištění nábytku určeného k sezení mokrou cestou pomocí hadříku také není nejlepší řešení, zejména vzhledem k delší době schnutí a hrozícímu vzniku skvrn.

Řešením je intenzívní hloubkové čištění židlí  a sedacích pytlů extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna potahu speciální saponát. Saponát je následně důkladně vysát zpět do nádrže vysavače, takže čalounění nezůstane mokré, pouze mírně vlhké, čisté a provoněné, a vysychá dokonale během několika hodin. Nezáleží přitom na tom, jaký typ a materiál čalounění máte – může to být bavlna, vlna, polyester, samet, semiš, plyš či mikroplyš, len a řada dalších.