top of page

ČIŠTĚNÍ MATRACÍ A POSTELÍ

Pro zajištění skutečně čistého prostředí ložnice nestačí v pravidelných intervalech měnit a prát povlečení. Je nutné zbavit se nejen prachu a zbytků potu, ale i roztočů.

Rezervovat termín

Cena čištění obsahuje:

  • dopravu na místo (po Brně nebo do 10 km zdarma, jinak 10 Kč/km)

  • profesionální čištění ze všech strandezinfekci, vůní 

  • úklid při odchodu

  • garanci kvalitně odvedené práce k spokojenosti zákazníka.

Minimální hodnota zakázky v pracovní dny je 790Kč o víkendu 1490Kč.

Provádíme individuální kalkulaci ceny při větším množství.​

CENÍK ČIŠTĚNÍ MATRACÍ A POSTELÍ:

DVOJLŮŽKOVÁ POSTEL

JEDNOLŮŽKOVÁ POSTEL

VÁLENDA

DVOJLŮŽKOVÁ MATRACE

JEDNOLŮŽKOVÁ MATRACE

399Kč

DĚTSKÁ MATRACE

299Kč

599Kč

349Kč

499Kč

699Kč

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA ODSTRANĚNÍ FYZIOLOGICKÉHO ZÁPACHU - DESINFEKCE

149Kč

PROČ ČISTIT MATRACE?

Naše matrace, často drahé, se speciální zdravotní výplní a ergonomicky uzpůsobené, zůstávají řadu let bez pohybu ležet a postupně se v nich rozmnožují roztoči. Jsou to miniaturní, lidským okem takřka neviditelní požírači biologického odpadu v různých formách. Nepohrdnou částečkou odlupující se lidské či zvířecí kůže. Ideálním prostředím pro ně je prach a lůžkoviny. Dráždí kůži a způsobují kožní problémy, exémy a vyrážky, otoky nosní sliznice, slzení, záněty spojivek. Mohou dokonce zapříčinit i bolesti hlavy a stát za rozvojem astmatu. 
V boji proti roztočům pomáhá zvýšená hygiena – důsledné větrání, provětrávání matrací, nízká teplota v ložnicích a praní ložního prádla v teplotě min. 60°C. Řešením pro matrace samotné je pak jejich intenzívní hloubkové čištění extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna a výplň matrace speciální saponát. Ten je účinný vůči rozpouštěné špíně a parazitům, ale šetrný k samotné látce, a to i při aplikaci přípravku na silné znečištění, desinfekci a odstranění fyziologického zápachu. Saponát je následně důkladně vysát zpět do nádrže vysavače, takže matrace nezůstanou mokré, pouze mírně vlhké, čisté a provoněné, a vysychají dokonale během několika hodin.
 Vaše matrace zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků a hluboko usazeného prachu. Zbavíme ji také roztočů, kteří mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Zpříjemněte a zkvalitněte svůj spánek!

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

bottom of page