ČIŠTĚNÍ MATRACÍ A POSTELÍ

Pro zajištění skutečně čistého prostředí ložnice nestačí v pravidelných intervalech měnit a prát povlečení. Je nutné zbavit se nejen prachu a zbytků potu, ale i roztočů. Dnes již nedodržujeme staré zvyky našich předků a nenacpáváme slamníky novou čerstvou voňavou slámou, ani za mrazivých dnů nevynášíme ven peřiny i povlečení takzvaně „vymrznout“. Tímto způsobem se dřív v nízkých teplotách likvidovali parazité – jak dospělí, tak jedinci v různých stádiích vývoje – kteří jinak obtěžovali domácí zvířectvo i lidské obyvatele domovů.

DVOJLŮŽKOVÁ POSTEL

JEDNOLŮŽKOVÁ POSTEL

VÁLENDA

DVOJLŮŽKOVÁ MATRACE

JEDNOLŮŽKOVÁ MATRACE

299Kč

DĚTSKÁ MATRACE

99Kč

499Kč

249Kč

349Kč

549Kč

APLIKACE PŘÍPRAVKU NA ODSTRANĚNÍ FYZIOLOGICKÉHO ZÁPACHU - DESINFEKCE

99Kč

DOPLNĚNÍ CENÍKU

  • minimální hodnota zakázky činí v pracovní dny 490 Kč, o víkendu 999 Kč

  • doprava na zakázku po Brně včetně vzdálenosti max. 10 km od Brna je zdarma, mimo Brno po překročení této hranice činí 9 Kč/km

  • při větším rozsahu zakázky vypracujeme individuální kalkulaci ceny 

V ceně je zahrnuta doprava na místo, čištění, základní desinfekce, provonění vůní, úklid při odchodu.

PROČ ČISTIT MATRACE?

Naše matrace, často drahé, se speciální zdravotní výplní a ergonomicky uzpůsobené, zůstávají řadu let bez pohybu ležet a postupně se v nich rozmnožují roztoči. Jsou to miniaturní, lidským okem takřka neviditelní požírači biologického odpadu v různých formách. Nepohrdnou částečkou odlupující se lidské či zvířecí kůže. Ideálním prostředím pro ně je prach a lůžkoviny. Dráždí kůži a způsobují kožní problémy, exémy a vyrážky, otoky nosní sliznice, slzení, záněty spojivek. Mohou dokonce zapříčinit i bolesti hlavy a stát za rozvojem astmatu. 
V boji proti roztočům pomáhá zvýšená hygiena – důsledné větrání, provětrávání matrací, nízká teplota v ložnicích a praní ložního prádla v teplotě min. 60°C. Řešením pro matrace samotné je pak jejich intenzívní hloubkové čištění extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher. Čištění probíhá speciálním vysavačem, který pod vysokým tlakem vstřikuje hluboko mezi vlákna a výplň matrace speciální saponát. Ten je účinný vůči rozpouštěné špíně a parazitům, ale šetrný k samotné látce, a to i při aplikaci přípravku na silné znečištění, desinfekci a odstranění fyziologického zápachu. Saponát je následně důkladně vysát zpět do nádrže vysavače, takže matrace nezůstanou mokré, pouze mírně vlhké, čisté a provoněné, a vysychají dokonale během několika hodin.
 Vaše matrace zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků a hluboko usazeného prachu. Zbavíme ji také roztočů, kteří mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Zpříjemněte a zkvalitněte svůj spánek!