Nemáte během dne čas si nechat odborně aplikovat nanotechnologii Pikatec na vozidlo? Nevadí! Svěřte nám jej přes noc a ráno máte Vozidlo zase jako nové! 

OCHRANA EXTERIÉRU VOZIDLA

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný ochranný štít na povrchu. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. Ochrana vozu přichází ve dvou řadách Diamond a Ceramic.

 PIKATEC CERAMIC 

3598 Kč

Velké vozidlo 4098 Kč
Sada Pikatec CERAMIC
Vyčištění a odmaštění povrchu
Aplikace sady: karoserie, skla
PIKATEC DIAMOND

6198 Kč

Velké vozidlo 6698 Kč
Sada Pikatec DIAMOND
Vyčištění a odmaštění povrchu
Aplikace sady: karoserie, skla, lité kola

PŘÍPLATKOVÉ SLUŽBY

DEKONTAMINACE LAKU

990 Kč

Velké vozidlo 1490 Kč
JEDNOKROKOVÁ RENOVACE LAKU

2490 Kč

Velké vozidlo 2990 Kč
DVOUKROKOVÁ RENOVACE LAKU

3990 Kč

Velké vozidlo 4990 Kč
OCHRANA KOL

800 Kč

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

  • DOBA PŘÍPRAVY a aplikace je individuální 12-24h. 

  • DOPRAVA v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 10Kč/km + přípalatek za aplikaci u zákazníka 990Kč

  • OZNAČENÍ STANDARTNÍ VŮZ - vztahuje na střední a menší karoserie (Škoda Fabia, Octavia..).

  • OZNAČENÍ VELKÝ VŮZ - vztahuje se na velké vozy typu SUV, velká rodinná MPV (Škoda Superb, Kodiaq..).

OCHRANA  INTERIÉRU VOZIDLA

Prostředky pro interiér vozu jsou speciálně vyvinuty pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér Vašeho vozu byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž, jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu.  Aplikace nanokosmetiky Pikatec je určena k ochraně interiéru vozu a to kůže, textilu, plastu a lakovaných povrchů.

OCHRANA TEXTILNÍCH SEDADEL

790 Kč

OCHRANA INTERIÉRŮ

3299 Kč

Velké vozidlo 3999 Kč
Zahrnuje materiál 
Vyčištění interiéru
Aplikace kosmetiky
OCHRANA KOŽENÝCH SEDADEL

890 Kč

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

  • Doprava v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 10Kč/km + přípalatek za aplikaci u zákazníka 990Kč

  • Označení standartní vůz - vztahuje na střední a: menší karoserie (Škoda Fabia, Octavia).

  • Označení velký vůz - vztahuje se na velké vozy, typy SUV, velká rodinná MPV (Škoda Superb, Kodiaq).

  • Doba trvání 12-24 hodin.

PIKATEC CERAMIC

Sada nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.
Sada nanokosmetiky Pikatec Ceramic Protection Pack spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku a zirkonu mnohonásobně zvyší tvrdostošetřených povrchů, takže lak i sklo automobilu jsou pak mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru,proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí. Výsledkem je skvělý lesk, voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.

Doba práce 12 - 24 hodin

 

PIKATEC DIAMOND

Sada nanokosmetiky DIAMOND PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavicea informační brožuru, vše z řady Diamond.

Sada nanokosmetiky Pikatec Diamond Protection Pack maximálně a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku, zirkonu a titanu, byla nově aditivována speciálními polymery, které extrémně zvyšují tvrdost ošetřených povrchů a jejich voděodpudivost. Lak, skla i kola automobilu jsou mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru, proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí. 
Výsledkem je skvělý lesk, již zmíněná voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.

Doba práce 12 - 24 hodin

 

OCHRANA VŠECH POVRCHŮ 

V ceně je zahrnut materiál a práce. Obsahem práce je vyčištění interiéru, odborné nanesení nanokosmetiky. Služba nezahrnuje tepování a nevztahuje se na zavazadlový prostor. 

Doba práce 2 - 5 hodin

 

DEKONTAMINACE

Obsahuje Ruční mytí. Dále odstranění všech usazenin, mastnot, mechanických nečistot, zbytků hmyzu, asfaltů, vodního kamene, trusu ptáků, odstranění povrchových vlásečnicových škrábanců celého vozu.

Doba práce 1 - 2 hodiny

 

JEDNOKROKOVÁ RENOVACE

Obsahuje program Dekontaminace. Tento program vysoce zlepšuje funkčnost laku. Dochází k odstranění vlásečnicových škrábanců a oživení laku.

Doba práce 2,5 - 4 hodiny

 

DVOUKROKOVÁ RENOVACE

Strojové leštění laku brusnou a leštící pastou. Odstranění všech jemných škrábanců způsobených běžným provozem, kartáčovými myčkami apod. Lak není dlouhodobě zničený a přesušený a zašlý. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Doba práce 7 - 10 hodin