top of page

Dlouhodobě se zabýváme aplikací nanotechnologie Pikatec. Náš personál je odborně proškolený. Jsme oficiálním aplikačním centem.

Pořídili jste si nové vozidlo a chcete, aby tak stále vypadalo? V tom případě jste tu správně! Doporučujeme co nejdříve aplikovat ochranný povlak od Pikatec. Pokud máte už starší automobil, ale i tak chcete, aby měl vzhled nového, není problém aplikovat Pikatec. Nicméně v tomto případě doporučujeme leštění nebo renovaci laku, vždy je nutno individuálně posoudit, abychom dostáhli nejlepších výsledků.

V případě dotazů nebo osobní konzultace nás neváhejte kontaktovat!

OCHRANA EXTERIÉRU VOZIDLA

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný ochranný štít na povrchu. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. Ochrana vozu přichází ve dvou řadách Diamond a Ceramic.

CENÍK APLIKACE, OBSAH BALENÍ NANOTECHNOLOGIE PIKATEC:

 PIKATEC CERAMIC 

4.599 Kč

Sada Pikatec CERAMIC
Základní vyčištění a odmaštění povrchu před aplikací
Aplikace sady: karoserie, skla
PIKATEC DIAMOND

7.199 Kč

Sada Pikatec DIAMOND
Základní vyčištění a odmaštění povrchu před aplikací
Aplikace sady: karoserie, skla, lité kola

PŘÍPLATKOVÉ SLUŽBY

NADSTANDATNÍ UPRAVA LAKU

1.790 Kč

Dekontaminace, strojové leštění poškozených dílů včetně korekce a dvojího odmaštění povrchů.
OCHRANA LITÝCH KOL

1.790 Kč

Mytí, dekontaminace, aplikace ochranné politury.
DEKONTAMINACE LAKU

1.790 Kč

JEDNOKROKOVÁ RENOVACE LAKU

5.990 Kč

DVOUKROKOVÁ RENOVACE LAKU

8.990 Kč

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

  • DOBA PŘÍPRAVY a aplikace je individuální 12-24h. 

  • DOPRAVA v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 10Kč/km + příplatek za aplikaci u zákazníka 990Kč

OCHRANA  INTERIÉRU VOZIDLA

Prostředky pro interiér vozu jsou speciálně vyvinuty pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér Vašeho vozu byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž, jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu.  Aplikace nanokosmetiky Pikatec je určena k ochraně interiéru vozu a to kůže, textilu, plastu a lakovaných povrchů.

OCHRANA TEXTILNÍCH SEDADEL

990 Kč

OCHRANA INTERIÉRŮ

4.499 Kč

Zahrnuje materiál 
Vyčištění interiéru
Aplikace kosmetiky
OCHRANA KOŽENÝCH SEDADEL

1.090 Kč

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

  • DOBA PŘÍPRAVY a aplikace je individuální 12-24h. 

  • DOPRAVA v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 10Kč/km + příplatek za aplikaci u zákazníka 990Kč

PIKATEC CERAMIC

Sada nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.
Sada nanokosmetiky Pikatec Ceramic Protection Pack spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku a zirkonu mnohonásobně zvyší tvrdostošetřených povrchů, takže lak i sklo automobilu jsou pak mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru,proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí. Výsledkem je skvělý lesk, voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.

Doba práce 12 - 24 hodin

KERAMIC

PIKATEC DIAMOND

Sada nanokosmetiky DIAMOND PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavicea informační brožuru, vše z řady Diamond.

Sada nanokosmetiky Pikatec Diamond Protection Pack maximálně a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku, zirkonu a titanu, byla nově aditivována speciálními polymery, které extrémně zvyšují tvrdost ošetřených povrchů a jejich voděodpudivost. Lak, skla i kola automobilu jsou mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru, proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí. 
Výsledkem je skvělý lesk, již zmíněná voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.

Doba práce 12 - 24 hodin

DIAMOND

OCHRANA VŠECH POVRCHŮ 

V ceně je zahrnut materiál a práce. Obsahem práce je vyčištění interiéru, odborné nanesení nanokosmetiky. Služba nezahrnuje tepování a nevztahuje se na zavazadlový prostor. 

Doba práce 2 - 5 hodin

OCHARANA

DEKONTAMINACE

Obsahuje Ruční mytí. Dále odstranění všech usazenin, mastnot, mechanických nečistot, zbytků hmyzu, asfaltů, vodního kamene, trusu ptáků, odstranění povrchových vlásečnicových škrábanců celého vozu.

Doba práce 1 - 2 hodiny

DEKONTAMINACE 2

JEDNOKROKOVÁ RENOVACE

Obsahuje program Dekontaminace. Tento program vysoce zlepšuje funkčnost laku. Dochází k odstranění vlásečnicových škrábanců a oživení laku.

Doba práce 2,5 - 4 hodiny

SUPER FLAT 2

DVOUKROKOVÁ RENOVACE

Strojové leštění laku brusnou a leštící pastou. Odstranění všech jemných škrábanců způsobených běžným provozem, kartáčovými myčkami apod. Lak není dlouhodobě zničený a přesušený a zašlý. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Doba práce 7 - 10 hodin

RENOVACE LAKU
bottom of page